ОАЕ обмежують число іноземних трудових мігрантів


ОАЕ обмежують число іноземних трудових мігрантів

Влада Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) прийняла рішення обмежити число іноземних трудових мігрантів. Обмеження будуть вводитися поступово по мірі заміщення вакантних місць працівниками з числа громадян ОАЕ та інших держав Перської затоки, а також зниження попиту ринку праці. Як повідомила газета National, нова політика насамперед торкнеться низькокваліфікованих робітників.

“У минулому ми потребували іноземців для створення та розвитку національної інфраструктури, – заявив виданню міністр праці ОАЕ Сакр Гобаш. – Однак ми повинні відмовитися від старих підходів до цієї проблеми і залучати лише тих іноземців, знань і здібностей яких ми зараз потребуємо. Таким чином ми зможемо створити безліч робочих місць для наших громадян”.

Одним з ключових інструментів регулювання кількості трудових мігрантів, пише National, є підвищення вимог до професійної підготовки, у тому числі представників робочих спеціальностей. “Більш високий рівень знань не тільки дозволить робітнику краще виконувати свої обов’язки, а й призведе до зниження потреби роботодавця у наймі додаткових фахівців”, – підкреслив еміратський експерт Андрас Бодор.

За даними газети, за основу в усіх країнах Перської затоки може бути прийнята нещодавно введена в Саудівській Аравії система видачі робочих віз. У такому випадку пільги отримують випускники університетів і висококласні фахівці в певних сферах. При цьому підвищення плати для низькокваліфікованих працівників робить економічно невигідним їх перебування в країні.

Об’єднані Арабські Емірати займають перше місце в Перській затоці за чисельністю іноземних мігрантів, які складають 90 відсотків всієї робочої сили. На даний момент їх налічується 5 млн осіб, з них – 2,2 млн з Індії, 1,25 млн з Пакистану, 0,5 млн з Бангладеш і 1 млн з інших країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua