Українцям дозволять прописатися на дачі


Українцям дозволять прописатися на дачі

Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики пропонує ВР взяти за основу проект закону про внесення змін у деякі закони України про переведення садових і дачних будинків в статус житлових і реєстрацію в них місця проживання.

Законопроект планують доповнити статтею про переведення в житлову нерухомість садових і дачних будинків, про погодження положення Земельного кодексу щодо будівництва дачних будинків на землях рекреаційного призначення, а також доповнити уточненням поняття “місце проживання фізичної особи”.

Перевести дачні та садові будинки у категорію житлової нерухомості, де можна буде прописатися, можна у відповідних органах місцевого самоврядування на підставі звернення громадян.

Члени комітету підтримали законопроект, прийняття якого дозволить узгодити законодавчі поняття та процедури в житловому, цивільному законодавстві щодо житла та створить належні умови для реалізації громадянами права на вільний вибір місця проживання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua