Україна подає до суду на "Газпром" - вже відправлена ​​передарбітражна нота


Україна подає до суду на "Газпром" - вже відправлена ​​передарбітражна нота

Уряд і НАК “Нафтогаз України” розпочали процедуру подання в суд на “Газпром”. Про це під час прес-конференції заявив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

“Уряд України і безпосередньо компанія НАК “Нафтогаз України” прийняли рішення про початок процедури подання в суд на російську компанію “Газпром”“, – повідомив він. “Сьогодні російському монополісту відправлена ​​передарбітражна нота”, – додав Яценюк.

За словами А.Яценюка, перше питання до “Газпрому”- це питання ціни. Уряд України наполягає на тому, що ціна, яка була встановлена для України, починаючи з 2104 року – є ринковою. Також Уряд наполягає на продовженні цієї ціни, сказав А.Яценюк.

“Друге (питання – прим.ред,)- по низці положень газового контракту, Україна вимагає невідкладного їх перегляду. Третє – ми пропонуємо російському “Газпрому” зустрітися на нейтральній території для обговорення предарбітражної претензії української сторони. І четверте – якщо протягом 30 днів відповідні домовленості не будуть досягнені, це означє, що з предарбітражного врегулювання ми переходимо в судовий розбір спору з російським газовим монополістом “Газпромом”, – сказав А.Яценюк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua