СБУ: викрадення інспекторів ОБСЄ у Слов'янську організувала Росія


СБУ: викрадення інспекторів ОБСЄ у Слов'янську організувала Росія

Викрадення офіційних представників Організації з безпеки та співробітництва у Європі в Слов’янську сплановано та здійснено під керівництвом громадянина РФ Ігоря Стрєлкова, який є ватажком російських диверсантів в цьому місті.

Як повідомляє Антитерористичний центр при СБУ, безпосередніми виконавцями цього злочину є диверсанти “Терець” та “Абвер”.

“На сьогоднішній день офіційні представники ОБСЄ устримуються в нелюдських умовах у підвальному приміщенні штабу терористів. Серед затриманих є людина, яка невідкладно потребує медичної допомоги. Штаб Антитерористичної операції на місці готовий її надати. Терористи відмовляються та не дають можливості допомогти заручникам”, – сказано у повідомленні.

За даними СБУ, терористи планують використовувати заручників живим щитом, “фактично тероризуючи все міжнародне співтовариство, всі країни-члени ОБСЄ”.

“Самі терористи заявляють, що вони узгоджують свої дії з російською стороною. Українська сторона підкреслює крайню необхідність того, щоб Російська Федерація офіційно відмежувалася та засудила терористичні дії в Слов’янську, підтримала, як один з членів ОБСЄ, невідкладне та безумовне звільнення заручників, надання їм медичної та іншої допомоги”, – зазначають у спецслужбі.

Нагадаємо, 25 квітня МВС України повідомило, що на в’їзді до Слов’янська невідомі зупинили автобус з 13-ма пасажирами. У ньому знаходились 7 представників ОБСЄ, 5 представників Збройних сил України та водій.

Військові інспектори були направлені на схід України країнами ОБСЄ в рамках Віденського документу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua