Путін похвалився: запаси вуглеводнів в російській Арктиці перевищують 1,6 трлн тонн


Путін похвалився: запаси вуглеводнів в російській Арктиці перевищують 1,6 трлн тонн

Арктика була і залишається в сфері особливих інтересів Росії, заявив президент РФ Володимир Путін.

“Тут сконцентровані практично всі аспекти національної безпеки – військово-політичний, економічний, технологічний, екологічний, ресурсний. Так, за оцінками експертів, загальні запаси паливно-енергетичних ресурсів арктичної частини Росії перевищує 1,6 трлн тонн, а континентальний шельф містить близько чверті всіх шельфових запасів вуглеводневої сировини в світі”, – сказав В.Путін на засіданні Радбезу Росії, присвяченому реалізації держполітики в Арктиці.

Президент РФ вважає за потрібне створити в Росії єдиний центр відповідальності за реалізацію арктичної політики. “Ми бачимо, що увага світової спільноти до арктичного регіону зростає. Тут все частіше перетинаються і стикаються інтереси як приарктичних держав, так і інших центрів сили”, – сказав він.

Президент підкреслив, що сучасна обстановка в світі чревата новими ризиками, викликами національним інтересам Росії, в тому числі в Арктиці.

“У цих умовах ми зобов’язані вжити додаткових заходів, щоб не відстати від партнерів, зберегти російський вплив в регіоні, випереджати наших партнерів. По-перше, потрібно підвищити якість державного управління, вироблення рішень. Для цього – створити єдиний центр відповідальності за реалізацію арктичної політики”, – вказав глава держави.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua