Суд заарештував майновий комплекс Одеського НПЗ - за незаконне ввезення нафтопродуктів


Суд заарештував майновий комплекс Одеського НПЗ - за незаконне ввезення нафтопродуктів

Суд заарештував майновий комплекс та земельну ділянку Одеського нафтопереробного заводу. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства внутрішніх справ України.

Рішення, як наголошується, набирає законної сили 24 квітня.

За повідомленням, слідчі апарату МВС розслідують факти незаконного ввезення та реалізації нафтопродуктів на території держави. “З використанням низки суб’єктів підприємницької діяльності протягом двох останніх років на територію України ввозилися нафтопродукти, які, за фіктивними документами, нібито експортувалися за межі митної території України”, – наголошується в повідомленні.

Фактично ж ввезені на територію України нафтопродукти зберігалися на нафтобазах в Кіровоградській, Рівненській, Черкаській, Одеській, Київській, Харківській і Хмельницькій областях, з яких надалі реалізовувалися вітчизняним споживачам на загальну суму близько 36 мільярдів гривень.

На сьогодні з метою встановлення розміру завданих державі збитків проводиться комплексна перевірка дотримання податкового та митного законодавства.

Для відшкодування завданих державі збитків за кримінальними провадженнями органами розслідування вилучено та арештовано нафтопродуктів понад 75 тисяч тонн.

Досудове розслідування за вказаними фактами триває.

Нагадаємо, в березні 2013 р. компанія “Лукойл” і група СЄПЕК Сергія Курченка підписали угоду про купівлю-продаж Одеського НПЗ. Зараз Курченко оголошений в розшук.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua