2449
У Криму вже планують бурити свердловини - для забезпечення водою півострова
— Світ
Перший віце-прем’єр-міністр самопроголошеної Республіки Крим Рустам Теміргалієв на своїй сторінці у Фейсбуці заявив, що в Криму будуть робити нові свердловини для вирішення проблем з водою в проблемній південно-східній частині півострова.
“Для цього буряться нові свердловини біля м. Старий Крим і починається перекидання води з заповнених передгірних водосховищ. Крім того, здійснюється реконструкція застарілих водопроводів в районі Феодосії, в яких губилося більше 50% води. Загалом, кримчани не відчують ніяких проблем з питною водою”, – написав він.
При цьому, за його словами, суттєві проблеми при відсутності дніпровської води, яка подавалася через Північно-Кримський канал, вже відчуває сільське господарство.
За матеріалами: УНН
Поділитися новиною
Також за темою
ТОП-7 місць у світі, які будуть «найгарячішими» для туристів у 2026 році (фото)
В Грузії водіїв штрафуватимуть за надмірний шум
ТОП-10 мільярдерів світу із найбільшими прибутками у 2025 році
13 найкращих європейських напрямків для зимової подорожі
Найкраще місто Європи для зустрічі Нового року
8 бюджетних гірськолижних курортів Європи
