Міноборони повідомило про створення вогневих позицій вздовж кордону на сході України


Міноборони повідомило про створення вогневих позицій вздовж кордону на сході України

З моменту переведення військових частин на Сході України у вищі ступені бойової готовності, проведено низку навчань, зразки озброєння підготовлені до застосування, а вздовж кордону розгорнуті базові табори, створені вогневі позиції і пункти спостереження. Про це повідомили в східному регіональному медіацентрі Міноборони.

“Наша сила порівняно з початком весни збільшилася в рази. Розуміючи важливість наших дій, ми в найкоротші терміни виконали інженерне обладнання всіх вогневих позицій і спільно з представниками інших силових відомств організували оборону і патрулювання місцевості. Хочу відзначити, що за останній час ми добре підготувалися і готові до виконання будь-яких завдань.

На “передовій” зараз можна побачити представників усіх родів військ Сухопутних військ. Хтось притягується до навчально-бойових завдань, а решта працюють для їх забезпечення. Чимало в рядах змішаних підрозділів та воїнів-миротворців”, – зазначив командир тактичної групи підполковник Дмитро К.

Він також зазначив, що цілодобове чергування несуть і військові колективи радіотехнічних та зенітних ракетних військ Повітряних Сил, посилені зенітними ракетними підрозділами Сухопутних компонентів Збройних Сил. Вони стежать за повітряним простором України і готові запобігти несанкціоновані перельоти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua