0 800 307 555
0 800 307 555

За діяльність з обміну валюти в Криму відтепер необхідно платити - 11 тис. рублів на місяць


За діяльність з обміну валюти в Криму відтепер необхідно платити - 11 тис. рублів на місяць

Парламент Криму ухвалив постанову “Про патентування діяльності з обміну готівкової валюти”. Відтепер за операції з обміну валюти потрібно буде платити 11 тис. рублів на місяць. Про це повідомляє прес-служба парламенту.

Як наголошується в документі, “з метою забезпечення поповнення дохідної частини місцевих бюджетів Республіки Крим у перехідний період до 1 січня 2015 року до повної інтеграції Республіки Крим в банківську, кредитну систему Російської Федерації Державна Рада Республіки Крим встановила, що банківські, небанківські фінансові установи, пункти обміну валют здійснюють діяльність з обміну готівкової валюти на території Республіки Крим, за умови придбання відповідного торгового патенту в органах Податкової служби Республіки Крим на кожен відокремлений структурний підрозділ (включаючи операційні каси та пункти обміну валют)”.

Видача торгових патентів та сплата збору здійснюється у порядку, встановленому положеннями статті 267 Податкового кодексу України, що діяв на 17 березня 2014 року, за винятком підпункту в) підпункту 267.1.1 пункту 267.1 та підпункту 267.3.5 пункту 267.3 статті 267 Податкового кодексу України, дія яких не поширюється на території Республіки Крим.

Ставка збору за провадження торговельної діяльності з обміну готівкової валюти становить 11 тис. російських рублів на місяць.

Постанова набирає чинності з дня прийняття.

“На території Республіки Крим налічується від 860 (у період міжсезоння) до 1400 (у літній період) пунктів обміну валют, операційних кас банків та інших відокремлених структурних підрозділів, які здійснюють діяльність з обміну готівкової валюти, у тому числі іноземної. Такі структурні одиниці не мають окремих ліцензій на операції з обміну валют і не сплачують платежі до бюджетів усіх рівнів, а також не отримують торгові патенти у зв’язку з тим, що мають статус операційних кас”, – сказано в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua