0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

З Криму йдуть всі українські банки


З Криму йдуть всі українські банки

Через два тижні в Криму не залишиться жодного робочого українського банку, крім Чорноморського банку реконструкції та розвитку і “Морського”​​, які зареєстровані на півострові.

“Українські банки зараз рятуються втечею. З величезної сітки українських банків абияк зараз працюють чотири банки, і то, за нашою інформацією, ці банки можуть припинити роботу протягом двох тижнів”, – заявив сьогодні перший віце-прем’єр самопроголошеної Республіки Крим Рустам Теміргалієв, передає ІТАР-ТАРС.

“У зв’язку з цим ми активно розвиваємо мережу російських банків, які працюють за російськими правилами. Нині цих відділень відкрито 88, наступного тижня вже буде 134. До кінця квітня загальна кількість банківських установ перевищить 250”, – додав він.

Для порівняння: у одного лише ПриватБанку в Криму більш ніж 300 офісів.

Нагадаємо, до 1 січня 2015 року банки в Криму можуть працювати за українськими правилами, але для цього їм потрібно вже до 17 квітня повідомити про бажання продовжувати роботу російський ЦБ і надати йому дані про своїх вкладників та кредиторів. Ці вимоги йдуть врозріз з чинними правилами Нацбанку України, і їх виконання загрожує санкціями.

Про закриття свого бізнесу в Криму вже заявили “Фінанси та Кредит”, ПУМБ, Укрексімбанк, Райффайзен банк Аваль, ПриватБанк, Укрсиббанк, а також низка дрібніших. Серед них – “Хрещатик”, Імексбанк, “Південний”, “Київська Русь”, “Платинум”, Терра-банк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування