Крим отримає газ за російською ціною - за формулою "Краснодар плюс"


Крим отримає газ за російською ціною - за формулою "Краснодар плюс"

Крим буде отримувати зріджений газ за цінами, еквівалентним до російських. Про це повідомив перший віце-прем’єр Криму Рустам Теміргалієв.

“Зараз у нас є домовленість, що зріджений газ надходитиме до Криму за російськими цінами. Зараз компанія-постачальник веде переговори з російською компанією. Я думаю, що ціни будуть еквівалентні до російських, ми називаємо це Краснодар плюс, під плюсом маються на увазі витрати на поставку цього палива”, – сказав він, не уточнивши, яка російська компанія виступить постачальником газу.

Теміргалієв також додав, що в республіці на сьогодні немає дефіциту цього виду палива. “У нас зараз скрапленого газу достатньо в резерві для того, щоб протягом двох тижнів налагодити логістику поставок до Криму зрідженого палива”, – заявив перший віце-прем’єр.

Нагадаємо, 3 квітня голова Газпрому під час зустрічі з главою уряду Росії заявив, що уряд РФ у зв’язку з односторонньою денонсацією угод з Україною щодо Чорноморського флоту, зокрема харківських угод, скасував пільгове мито на газ для України, що передбачає підвищення ціни на газ на $100 – до $485 за тисячу кубометрів. Уряд України заявив, що не приймає таку ціну.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua