Пир під час чуми: нова влада закупила для своїх їдалень м'яса по 543 грн за кілограм і сиру по 351 грн


Пир під час чуми: нова влада закупила для своїх їдалень м'яса по 543 грн за кілограм і сиру по 351 грн

Незважаючи на заявлену тотальну урядову економію це ніяк не відбилося на закупівлі продуктів.

Для двох київських елітних їдалень для вищих чиновників накупили продуктів на сім мільйонів гривень. У “Віснику державних закупівель” зазначається, що державне підприємство Державного управління справами з обслуговування офіційних заходів “Гарант-сервіс” 2 квітня за результатами тендерів уклало низку угод на постачання продуктів харчування.

Продукти придбали для їдалень №1 по вул. Банковій (Адміністрація президента) і №2 по вул. Шовковичній, 1 (навпроти Верховної Ради), пишуть “Наші гроші”. Найбільше витратять на м’ясо і м’ясопродукти – 4,45 млн грн. Зокрема, ягнятину замовили по 380 і 542,86 гривень за кілограм. А ось свинину купили майже за ринковими цінами – близько 70 грн/кг.

Також замовили по 81,59 грн/кг запечену в чорносливі свинину, яловичий язик в салі по 97,87 грн/кг, Дарницький балик – по 161,81 грн/кг. На молочні продукти витратять 1560000 грн. За сири заплатять 0,99 млн грн. З імпортних сортів найдорожчими є італійський “Парміджано Реджіано” по 351 грн/кг, італійський “Грана Падано” по 264,60 грн/кг, французький “Міні Бейбі Бель” по 218,75 грн/кг. Тендерів на закупівлю фруктів, риби та інших продуктів “Гарант-Сервіс” поки що не оголошував. Нагадаємо, у попередні роки “Гарант-Сервіс” регулярно замовляв дорогі продукти. У 2012 році підприємство закупило продуктів на 15,8 млн грн.

Тоді серед іншого був укладений договір на придбання малини по 672 грн/кг, осетрової ікри по 1150 грн за 113-грамову баночку, шампанського “Вдова Кліко” по 618 грн за пляшку, качиної печінки по 465 грн/кг, баранячого каре по 540 грн/кг. У 2013 році “Гарант-Сервіс” через тендери замовив продуктів на 6,19 млн грн. Серед них були спинки осетра холодного копчення екстра по 495 грн/кг і імпортна зелена цибуля по 168 грн/кг.

Відзначимо, ДП “Гарант-Сервіс” входить до системи підприємств Державного управління справами і обслуговує секретаріат президента України, Кабмін, Верховну Раду, РНБО та інші держоргани. Крім того, підприємство займається обслуговуванням офіційних делегацій, офіційних, представницьких, загальнодержавних та міжнародних заходів і може виробляти і реалізовувати продукцію на договірних умовах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua