Російські державні структури замовлять 400 тис. путівок у Крим. Але чи врятує це курортний сезон?


Російські державні структури замовлять 400 тис. путівок у Крим. Але чи врятує це курортний сезон?

Фонд соціального страхування замовить не менше 400 тисяч путівок в санаторіях і пансіонатах Криму на курортний сезон 2014 року. Про це повідомив голова комісії з курортів і туризму Державної ради Криму Олексій Черняк, додавши, що кількість путівок може зрости. “Замовлення 400 тисяч путівок за рахунок фонду планується. Це ті цифри, які вже у нас є”, – сказав Черняк.

За його словами, Фонд соціального страхування розмістить відпочиваючих в санаторіях і пансіонатах у всіх прибережних регіонах Криму. Крім того, Черняк повідомив, що близько 32 тисяч школярів з різних регіонів Росії приїдуть до Криму під час літніх канікул для знайомства з регіоном, що з увійшов до складу РФ, та оздоровлення.

“32 тисячі дітей за спеціальним проектом планується привезти до Криму для ознайомлення з Кримом, з історією Криму і, звичайно, для оздоровлення паралельно. Головне зараз – вибудувати транспортну доставку”, – сказав Черняк.

У Криму розраховують, що розширенню туристичного потоку з Росії сприятиме інформаційний тур, під час якого представники російських компаній і підприємств вивчать ситуацію на туристичному ринку, будуть підшукувати санаторії та пансіонати для відпочинку своїх співробітників.

“На цьому тижні і на початку наступного буде інфотур, де будуть представники російського середнього та великого бізнесу. Будуть дивитися об’єкти, шукати такі, що підходять під їхні можливості, і безпосередньо укладати з ними договори про відпочинок та оздоровлення своїх співробітників та їхніх дітей”, – розповів Черняк.

Голова комісії повідомив також, що практично всі державні структури Росії мають намір цього літа надіслати своїх працівників на відпочинок до Криму. “Всі відомства, які тільки є в Російській Федерації, всі планують оздоровлювати своїх співробітників в Криму”, – сказав Черняк.
Туризм є однією з основних галузей економіки Криму, доходи багатьох жителів регіону залежать від кількості відпочиваючих. За даними міністерства курортів, в 2013 році Крим відвідали близько 6 мільйонів туристів – це рекордне число за 22 роки після розпаду СРСР.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua