З 7 квітня для громадян РФ змінюються терміни тимчасового перебування на території України


З 7 квітня для громадян РФ змінюються терміни тимчасового перебування на території України

З 00.00 години 7 квітня 2014 р. Держприкордонслужба почала здійснювати перевірку виконання громадянами Російської Федерації вимог щодо термінів перебування в Україні. Про це повідомили в прес-службі Держприкордонслужби.

На виконання доручення Кабінету Міністрів України з 7 квітня 2014 р. на громадян РФ поширюватимуться вимоги підпункту 2 пункту другого Порядку продовження терміну перебування та продовження або скорочення терміну тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства на території України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2012 № 150.

Це рішення було прийняте у відповідь на введення обмежень російською стороною, яка, починаючи з 1 січня 2014 року, встановила схожі терміни перебування на території Російської Федерації для громадян України.

Тепер громадяни Російської Федерації, які на законній підставі прибули в Україну, можуть тимчасово перебувати на її території не більше 90 днів протягом 180 днів з дати першого в’їзду, якщо інший термін не визначено міжнародними договорами України. У разі виявлення фактів невиконання громадянами РФ вимог щодо терміну перебування на території України під час в’їзду в Україну – співробітники Держприкордонслужби України відмовляти їм у перетинанні державного кордону, а за порушення терміну перебування при виїзді з України будуть притягувати до адміністративної відповідальності.

Дія цієї постанови не застосовуватиметься стосовно громадян РФ, що перетинають російсько-український кордон в рамках Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про порядок перетину російсько-українського державного кордону жителями прикордонних регіонів України та Російської Федерації від 11.10.2011 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua