СБУ: мітингувальників на Майдані розстрілювали співробітники ФСБ Росії


СБУ: мітингувальників на Майдані розстрілювали співробітники ФСБ Росії

Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко заявляє, що є всі підстави вважати, що групи співробітників ФСБ Росії брали участь у плануванні та здійсненні заходів щодо так званої антитерористичної операції в Києві під час масових акцій протесту у лютому 2014 року.

“У нас є обгрунтовані підстави вважати, що саме ці групи, які знаходилися на одному з полігонів СБУ, брали участь у плануванні та здійсненні заходів щодо так званої антитерористичної операції”, – сказав він на брифінгу в четвер у Києві.

“Для нас дуже важлива відповідь Слідчого комітету Російської Федерації. Нас цікавить два питання. Перше – 20-ті числа грудня 2013 року: полігон СБУ, 26 співробітників ФСБ Російської Федерації. Просимо дати відповідь, що робили, їх звання і посади. Середина січня 2014 року – 6 співробітників, громадян Російської Федерації – що робили, з якими завданнями і що планували?”, – сказав Наливайченко.

“Друге – для цих груп за особистою командою Якименка (екс-голова СБУ Олександр Якименко) було виділено не тільки проживання… але і проведений був урядовий зв’язок. Сам Якименко неодноразово приїжджав на доповідь до цих груп. Я не помилився – на доповідь”, – додав Наливайченко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua