Генсек НАТО застеріг Росію від стратегічної помилки щодо України — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Генсек НАТО застеріг Росію від стратегічної помилки щодо України

Світ
1317
Вторгнення Росії до України стало б прорахунком, який мав би стратегічні наслідки.
Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен застеріг Росію від вторгнення в Україну, підкресливши, що це стане історичною помилкою з далекосяжними наслідками.
“Якби Росія зібралася продовжувати вторгнення в Україну, я б без сумнівів назвав це історичною помилкою, яка спричинить за собою подальшу міжнародну ізоляцію Росії”, – сказав генсек Північноатлантичного альянсу на прес-конференції в Брюсселі.
Він заявив, що “такий крок мав би далекосяжні наслідки для відносин між Росією і західним світом”. “Це стало б прорахунком, який би мав стратегічні наслідки”, – додав він.
Кроки, що робляться Росією в Україні, свідчать про прагнення Москви посилити свій вплив на пострадянському просторі, заявив Фог Расмуссен.
“Я думаю, що спроба вплинути на політику в Україні свідчить про прагнення Росії посилити свій вплив на території колишнього СРСР”, – зазначив він.
Фог Расмуссен вкотре закликав російську сторону відвести війська від кордону з Україною і добитися таким чином деескалації.
“Це слід зробити, якщо Росія дійсно хоче знайти політичне вирішення проблем з Україною”, – сказав він.
За матеріалами:
Інтерфакс
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас