1556
Сім'я Януковича перемагала в 70% тендерів "Укрзалізниці" - Генпрокуратура
— Кримінал
Сім’я колишнього президента Віктора Януковича перемогла в 2013 році в 70% тендерів держпідприємства “Укрзалізничпостач”, яке займається матеріальним забезпеченням залізничного транспорту.
Про це сказав начальник головного управління правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту Генпрокуратури України Олег Денега. “Протягом 2013 року “Укрзалізничпостач” провів тендери на суму 10 млрд грн, але встановлено, що є одне підприємство, яке виграло тендерів на 7 млрд грн. У нас є достовірна інформація, що зазначене підприємство має пряме відношення до сім’ї колишнього президента України Віктора Януковича”, – заявив чиновник.
Він повідомив, що буде створена міжвідомча робоча група для перевірки цього факту. За словами Денеги, за останні два тижні за тендерами УЗ прокуратура порушила три кримінальні справи із загальною сумою збитків 90 млн грн.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
НАБУ і САП викрили розкрадання 24 млн грн у Ізмаїльському морському порту
Трьох посадовців підозрюють у розкраданні оборонних коштів на 102 млн грн
Онлайн-продаж водійських посвідчень: українців попередили про чергову схему від шахраїв
Збитки понад 900 тис грн: чиновники «Укрспецторгу» продавали списані військові кораблі
Понад 392 млн гривень: завершили слідство у справі ексголови Дніпропетровської ОДА
Від початку року митники вилучили товарів на понад 1 млрд гривень
