Україна блокувала міжнародні перевезення в Криму


Україна блокувала міжнародні перевезення в Криму

Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті (“Укртрансінспекція”) прийняла рішення з 31 березня зупинити роботу всіх пунктів видачі дозволів на міжнародні перевезення в Криму. Про це Delo.UA повідомив новий голова відомства Валерій Черненко.

“Всі пункти видачі дозволів на міжнародні автоперевезення в Криму (“Євпаторія”, “Севастополь” і “Керч”) захоплені автоматниками, сепаратисти поставили в пунктах своє керівництво, відповідно відділення перестали виконувати розпорядження “Укртрансінспекції”, – пояснює Черненко.

За його словами, після захоплення відділень “Укртрансінспекцією” було видано розпорядження заблокувати всі дозволи на міжнародні перевезення, які були видані в Криму, і зупинити видачу нових дозволів в регіоні.

“Всі номери дозволів на міжнародні перевезення, які були видані в Криму, “Укртрансінспекція” передала зарубіжним партнерам з проханням визнати їх такими, що втратили силу і видати замість них нові дозволи для перевізників з України”, – зазначив Черненко.

При цьому, за словами глави “Укртрансінспекції”, пасажирські перевізники здійснюють автобусні перевезення до Криму в штатному режимі.

Раніше повідомлялося, що пункт видачі дозволів на міжнародні автоперевезення “Керч” зупинив роботу, але пункти “Євпаторія” і “Севастополь” працювали в штатному режимі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua