0 800 307 555
0 800 307 555

Дочекалися: ГПУ відкрила кримінальну справу за експлуатацію небезпечних електропоїздів Hyundai


Дочекалися: ГПУ відкрила кримінальну справу за експлуатацію небезпечних електропоїздів Hyundai

Під час перевірки дотримання вимог законодавства щодо виконання державної цільової програми на проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу управлінням правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту виявлено правопорушення. Про це повідомили в прес-службі ГПУ.

Зокрема, мова йде про те, що державне підприємство “Південна залізниця” в 2010 році придбало 10 електропоїздів HRCS2 Hyundai Rothem (Корея) вартістю 307 млн ​​дол США, які в подальшому передало державному підприємству “Українська залізнична швидкісна компанія”.

Встановлено, що вказані електропоїзди експлуатувалися з технічними несправностями, за наявності яких використання рухомого складу заборонено, оскільки це створювало загрозу для людей. Однак, всупереч вимогам законодавства ДП “Українська залізнична швидкісна компанія” більше року надавало послуги з перевезення пасажирів електропоїздами HRCS2 Hyundai Rothem без ліцензії.

За даним фактом Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 276 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua