Реальні санкції Заходу: Visa і MasterCard перестали обслуговувати клієнтів банку "Росія" - який обслуговує Газпром


Реальні санкції Заходу: Visa і MasterCard перестали обслуговувати клієнтів банку "Росія" - який обслуговує Газпром

Клієнти банку, які мають карти VISA і MasterCard, можуть отримати грошові кошти в банкоматах банку Росія, Собинбанка або Об’єднаної розрахункової системи. Міжнародні платіжні системи VISA та MasterCard перестали надавати послуги для клієнтів банку Росія, йдеться в повідомленні прес-служби банку.

ВАТ АБ Росія повідомляє, що не вводив жодних обмежень на здійснення операцій пластиковими картами. Проте міжнародні платіжні системи VISA та MasterCard без будь-яких повідомлень перестали надавати послуги з проведення платіжних операцій для клієнтів банку. Клієнти банку, які мають картки платіжних систем VISA і MasterCard, можуть отримати грошові кошти без всяких обмежень у банкоматах банку Росія, Собинбанка або Об’єднаної розрахункової системи”, – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що 20 березня США ввели санкції проти Росії за “порушення суверенітету і територіальної цілісності України. До списку росіян, чиї активи підлягають заморожуванню, потрапили 20 осіб. Крім того, під фінансові санкції потрапив банк “Росія”, доларові рахунки якого повинні бути заморожені.

Банк “Росія” є найбільшим регіональним банком РФ відповідно до рейтингу агентства «РБК.Рейтинг» – за розміром чистих активів станом на 1 жовтня 2013 року.

Також банк “Росія” відомий тим, що обслуговує значну частину бізнесу “Газпрому”, перш за все групу “Газпром Міжрегіонгаз” і “Газпром енергохолдинг”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування