Головним залізничником Криму призначений звільнений хабарник


Головним залізничником Криму призначений звільнений хабарник

Колишнього головного транспортника Сімферополя Андрія Каракулькіна представили Кримській дирекції залізничних перевезень в якості нового керівника.

Як повідомило сайту «Крим.Коментарі» джерело на підприємстві, представлення відбулося ще у вівторок, 11 березня.

У ньому взяв участь самопроголошений прем’єр-міністр Криму Сергій Аксьонов. Він повідомив колективу, що Каракулькін – кандидатура тимчасова, але таке рішення було прийнято Аксьоновим у зв’язку з тим, що це людина, «якій можна довіряти».

«За словами Аксьонова, після референдуму буде підібрана інша кандидатура – з тих, хто працює на підприємстві. Можливо, це буде хтось із заступників», – повідомило джерело.

Він також розповів, що кримська дирекція вже не буде структурним підрозділом Придніпровської залізниці – її перейменують Кримську залізницю.
Нагадаємо, співробітники СБУ 18 лютого затримали Андрія Каракулькіна в його ж кабінеті при отриманні хабара в 14 тисяч доларів. Як виявилося, чиновник вимагав гроші у керівника сімферопольського підприємства за зміну маршруту пасажирського транспорту. Всього Каракулькін мав отримати 15 тисяч доларів. Пізніше стало відомо, що Київський районний суд Сімферополя випустив Каракулькіна під заставу в розмірі 900 тисяч гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua