У Криму квапляться націоналізувати українські держпідприємства - це відбудеться в найближчі дні


У Криму квапляться націоналізувати українські держпідприємства - це відбудеться в найближчі дні

Перший віце-прем’єр Криму Рустам Теміргалієв заявляє, що влада Криму в найближчі дні націоналізує власність українських держкомпаній на території республіки, приватних компаній це не торкнеться.

“Власність держкомпаній, у тому числі тих, що експлуатують надра, таких як “Чорноморнафтогаз”, а також інших держкомпаній, таких як “Укрзалізниця”, і деякі державні оздоровниці перейдуть у власність республіки Крим вже найближчим часом”, – сказав Руслан Теміргалієв інформаційному агентству “Інтерфакс”.

“Українські приватні компанії, якщо вони легально зареєстровані і працюють на території Криму, якщо вони мають право власності на ті підприємства, які експлуатують, то до них питань немає, вони працюватимуть так само, як і працювали раніше”, – сказав Теміргалієв.

Він також повідомив: “На територію Криму вже почали входити російські банки. Кілька керівників російських банків вже планують відкрити свої представництва тут. Українські банки після входження Криму до складу Росії зможуть зареєструватися тут в якості іноземних банків”.

При цьому, коментуючи ситуацію з переходом кримського бізнесу з української в російську податкову систему, Теміргалієв повідомив, що для цього може знадобитися перехідний період тривалістю близько півроку.

“Ми розуміємо, що буде перехідний період. ​​Він може зайняти близько півроку. При цьому всі кримські компанії зможуть безкоштовно перереєструватися в рамках російської юрисдикції. Владою Криму проводитимуться семінари та інша роз’яснювальна робота з керівниками підприємств та бізнесу для того, щоб полегшити їм перехід, в тому числі до нової податкової системи”, – сказав Теміргалієв.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua