Міністерства відтепер будуть економити на транспорті, ремонтах і авіарейсах - міністр фінансів


Міністерства відтепер будуть економити на транспорті, ремонтах і авіарейсах - міністр фінансів

У всіх міністерствах і відомствах оголошений режим економії і найближчими днями міністри повинні провести колегії для аналізу програм, які реалізовуватимуться цього року в рамках їхніх відомств. Про це на брифінгу сказав міністр фінансів Олександр Шлапак.

“Заборонено придбання одягу, автотранспорту, мобільних телефонів, ноутбуків, проведення ремонтів, здійснення виплат на обслуговування мобільних телефонів, оплата чартерних рейсів, освіти без дозволу Кабміну нових бюджетних установ та збільшення чисельності працівників, заповнення вакантних посад, видача одноразової грошової допомоги держслужбовцям за сумлінну безперервну працю, здешевлення вартості харчування працівникам державних органів виконавчої влади.

Уряд також обмежив кількість заступників в міністерствах, кількість заступників держадміністрацій на місцях, оскільки сьогоднішній Закон “Про Кабінет міністрів” такого обмеження не передбачає”, – сказав Шлапак.

Він зазначив, що з сьогоднішнього дня повинен працювати в державних органах влади один перший заступник і три звичайних заступника міністра, один перший і три звичайних заступника в ОДА і всього два заступника в РДА.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Мінфін України
В Контексті Finance.ua
Опитування