4604
Коломойський пообіцяв влаштувати податкові канікули для бізнесу
— Казна та Політика
Активісти Євромайдана передали символічні ключі від будівлі обладміністрації новоспеченому губернатору Дніпропетровщини Ігорю Коломойському.
Після цього рульовий області провів першу прес-конференцію, де представив своїх заступників. Заступником голови області з внутрішньої політики став Борис Філатов (юрист і журналіст-мільйонер), а заступником з питань координації з правоохоронними органами призначений Святослав Олійник (екс-заступник прокурора Дніпропетровська). Своїм радником Коломойський призначив Миколу Швеця (екс-мер Дніпра і екс-губернатор області).
Губернатор-олігарх заявив, що прийняв рішення очолити ДОДА тимчасово, щоб навести порядок і спокій в регіоні у зв’язку з політичною ситуацією в країні.
«Проте немає нічого більш постійного, ніж тимчасове», – посміхаючись зазначив Коломойський.
До речі, на час роботи в ОДА Коломойський вирішив залишити питання бізнесу і займатися тільки своїми новими обов’язками.
«Для малого та середнього бізнесу на території області ми влаштуємо податкові канікули, але тимчасово», – пообіцяв Коломойський.
За матеріалами: Вісті
Поділитися новиною
Також за темою
Оновлено механізми реалізації Плану України в межах Ukraine Facility: що змінюється
У 2025 році Україна залучила $52,4 млрд зовнішнього фінансування: найбільші донори
Зростання ФОП у 4 кв. 2025 року: на 40% більше реєстрацій, ніж минулого року (регіони, галузі)
Уряд відтермінував введення обов’язкових платіжних терміналів для ФОПів
Що зміниться в 2026 році у сфері військової служби: ключові нововведення
ТОП-8 фактів та цифр ринку праці в 2025 році (дослідження)
