Рейтинг України знижений до ССС - гірше в світі рейтинг тільки у Гренади


Рейтинг України знижений до ССС - гірше в світі рейтинг тільки у Гренади

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor’s знизило довгостроковий кредитний рейтинг України в іноземній валюті на одну ступінь – з CCC+ до переддефолтного рівня CCC з “негативним” прогнозом.

Про це повідомляється в прес-релізі агентства.

S&P відзначає, що політична ситуація в Україні значно погіршилася. “Ми вважаємо, що це знижує можливість українського уряду обслуговувати борги за умов підвищеного ризику і підвищує невизначеність щодо продовження надання Росією фінансової допомоги протягом 2014 року” – йдеться в повідомленні.

Рейтинг CCC присвоюється емітентам, щодо яких існує ризик дефолту протягом найближчих 12 місяців. Наступна ступінь – CCC з мінусом – Україні присвоять, якщо буде ризик дефолту протягом шести місяців. Рейтинг CC означатиме, що дефолт неминучий.

На сьогодні нижче, ніж у України, за версією агентства, рейтинг лише у Гренади (SD – вибірковий дефолт). Рейтинг Аргентини, наприклад, – CCC+.

Нагадаємо, 7 лютого агентство Fitch Ratings знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) України за зобов’язаннями в іноземній валюті з “B-” до “ССС”, або “надзвичайно спекулятивного” ​​рівня.

31 січня агентство Moody’s знизило суверенний кредитний рейтинг України на одну ступінь – з Caa1 до Caa2. За класифікацією Moody’s, боргові зобов’язання з рейтингом Caa вважаються зобов’язаннями дуже низької якості, які схильні до дуже високого кредитного ризику. До дефолтного рейтингу України в класифікації агентства залишилося всього дві сходинки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua