1496
Кримські татари готові дати відсіч спробам відділення Криму від України, - глава Меджлісу
— Казна та Політика
Кримські татари готові протистояти сепаратистським силам у разі спроб дестабілізувати ситуацію на півострові. Про це сказав глава Меджлісу Рефат Чубаров.
«Кримські татари, навіть за умов настільки невиправдано тривалого з вини українських політиків процесу відновлення їхніх прав на своїй землі, прекрасно усвідомлюють ступінь катастрофи, яка може спіткати Крим і всіх його жителів у разі будь-яких спроб відторгнення Криму від України», – підкреслив він.
«Відповідно, автори та провідники будь-яких експансіоністських задумів щодо Криму мають виходити з того, що в особі кримських татар вони отримають гідну відсіч», – сказав Чубаров.
Президія Верховної Ради Криму 4 лютого ухвалила «в умовах прагнення до влади груп націонал-фашистського толку» ініціювати проведення загальнокримського опитування про статус півострова. Депутати також обговорювали можливість звернення до Президента та Держдуми Російської Федерації із закликом виступити гарантом непорушності статусу автономії Криму.
Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження у зв’язку з підготовкою до посягання на територіальну цілісність України через події в парламенті Криму.
За матеріалами: УНІАН
Поділитися новиною
Також за темою
Особи з інвалідністю другої групи отримають до 11 000 грн пенсії
Зовнішня допомога: скільки Україні не вистачає на 2026−2027 роки
Кабмін оновив правила евакуації населення: про що йдеться
В НБУ розповіли, що відбувається з економікою країни
Мінфін залучив 19,5 млрд грн від розміщення ОВДП
Податок на OLX, Prom, Bolt: підтримано урядовий законопроєкт (розміри пільг)