Авіакомпанії США втратили $150 млн через морози


Авіакомпанії США втратили $150 млн через морози

Американські компанії втратили $150 млн у вигляді втраченого прибутку в січні 2014 року.

За даними агентства Bloomberg, яке посилається на дослідження компанії masFlight (займається моніторингом і аналітикою даних по індустрії авіаперевезень в США), в перший місяць 2014 р. було скасовано понад 49 тис. авіарейсів – у чотири рази більше, ніж в 2013 р. При цьому близько 300 тис. авіарейсів були перенесені за часом.

З проблемами, викликаними нельотною погодою, зіткнулися близько 30 млн пасажирів. За оцінками masFlight, всього вони були змушені витратити більш ніж $2,5 млрд на готелі, а також на харчування – сніданки/обіди/вечері.

За оцінками FlightAware, ще однієї аналітичної компанії, чиї дані наводить Bloomberg, станом на початок лютого більш ніж 1,5 тис. рейсів як і раніше скасовані.

Найбільш сильно постраждали регіональні компанії: через нельотну погоду вони в цілому скасували 32 тис рейсів. Це більше, ніж авіакомпаніям довелося скасувати наприкінці жовтня-початку листопада 2012 р., коли на північно-східне узбережжя Північної Америки обрушився ураган “Сенді”, найбільший з усіх ураганів, формування яких в сучасній історії було зафіксовано в Атлантичному океані.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua