1376
Українці отримали 51 тис. патентів для роботи в Росії
— Світ
Громадянам України минулого року було оформлено 51 тис. патентів на роботу у фізичних осіб на території Росії. Про це в середу в Москві повідомив заступник керівника департаменту Федеральної міграційної служби (ФМС) з організації роботи з іноземними громадянами Дмитро Демиденко.
“З 2010 року ми оформили вже більше 3 мільйонів 800 тисяч патентів. Що стосується громадян України – торік їм оформлено практично 51 000 патентів”, – сказав він.
Зі слів Демиденка, в Росії є два документи, які дають право іноземному громадянину здійснювати трудову діяльність на території цієї країни – дозвіл на роботу і патент. Дозвіл на роботу дається для роботи в організаціях, підприємствах, патент – для роботи у фізичної особи. Система отримання патентів для роботи у фізичних осіб на території Росії діє з 2010 року.
Він також підкреслив, що оформлення патенту є “найбільш простим способом легалізувати своє тривале перебування в РФ” для трудових мігрантів.
Демиденко повідомив, що в ФМС РФ ведеться робота з розширення та модернізації патентної системи. Зокрема, розробляється питання щодо введення патентів для роботи у юридичних осіб на території Росії.
На сьогодні вартість патенту на роботу у фізичної особи по всій території РФ становить 1216 рублів на місяць (близько 300 грн). Це ціна, яка діє з 1 січня 2014 року. Раніше вона становила 1 тисячу рублів.
За матеріалами: Укрінформ
Поділитися новиною
Також за темою
