0 800 307 555
0 800 307 555

Станом на листопад на 100 тис. жителів України припадало 43 банківських підрозділи - НАБУ

Казна та Політика
417
Станом на листопад на 100 тис. жителів України припадало 43 банківських підрозділи. Про це УНН повідомили в прес-службі Незалежної асоціації банків України.
За повідомленням, з початку поточного року внаслідок оптимізації діяльності окремих банків та об’єднання низки банківських установ кількість банківських регіональних підрозділів (філій та відділень) зменшилася на 2,6% (або 498 підрозділів) і на 1 грудня становило 19,4 тис. одиниць.
“Скорочення не мало негативного впливу на якість банківського обслуговування. Україна має добре розвинену банківську мережу – рівень регіональної присутності банків (у перерахунку на 100 тис. чоловік) є одним з найвищих в СНД. Так, станом на 1 листопада 2013 року на 100 тис. жителів України припадало 43 банківських підрозділу”, – йдеться в повідомленні.
Максимальна концентрація банківської регіональної мережі в розрахунку на 100 тис. осіб спостерігається в Києві (72 підрозділи) та Севастополі (57 підрозділів), а також у Криму (52 підрозділи). Найменший рівень покриття – в Тернопільській, Житомирській та Рівненській областях, де на 100 тис. осіб припадає від 27 до 32 банківських точки продажів.
На думку експертів НАБУ, скорочення кількості підрозділів є закономірною і прогресивною тенденцією.
“Завдяки активному розвитку систем дистанційного обслуговування банки мають можливість одночасно знизити свої адміністративні витрати і забезпечити клієнтам високу якість обслуговування і широкий спектр нових видів сервісу для підвищення зручності користування банківськими послугами та економії часу”, – зазначили в НАБУ.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас