0 800 307 555
0 800 307 555

Дельта-банк купує мережу терміналів iBox


Дельта-банк купує мережу терміналів iBox

Банк “Дельта”, що входить до групи найбільших, має намір купити мережу платіжних терміналів iBox.

Про це в ході Українського банківського форуму, організованого Інститутом Адама Сміта, повідомив голова наглядової ради банку “Національний кредит” Андрій Оністрат.

“iBox знаходиться в угоді з банком “Дельта”, тобто банк “Дельта” купує iBox”, – сказав він.

Банкір не уточнив, коли почалася реалізація даної угоди.

За його словами, найбільшими учасниками ринку терміналів з ​​прийому готівкових платежів, крім iBox, є Приватбанк, банк “Національний кредит”, а також ряд сервісів, пропонованих небанківськими фінустановами.

Оністрат додав що, за різними оцінками, на руках у населення знаходиться близько 200 млрд грн готівки, що забезпечує успішність бізнесу терміналів по прийму готівкових платежів.

Як повідомляло агентство, iBox має у розпорядженні мережу з 5850 платіжних терміналів по всій країні, клієнтська база нараховує 4,7 млн ​​користувачів.

Станом на 1 жовтня 2013 активи банку “Дельта” склали 54,04 млрд грн, кредити і заборгованість клієнтів – 33,7 млрд грн, власний капітал – 3,26 млрд грн.

Січень-вересень 2013 банк закінчив із чистим прибутком 207,021 млн грн, за 2012 рік отримав прибуток 97,857 млн грн.

ПАТ “Банк “Дельта” контролюється бізнесменом Миколою Лагуном.

Нагадаємо, що наприкінці червня фінансова компанія Cargill Financial Services International Inc. (США) купила 30,1088% акцій банку “Дельта”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua