Біржі США погодилися зупиняти торгівлю під час надзвичайних ситуацій — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Біржі США погодилися зупиняти торгівлю під час надзвичайних ситуацій

Фондовий ринок
307
Біржі США погодилися з регуляторами і проведуть реформи своїх процесів біржової торгівлі, включаючи введення правила kill switch, що дозволить зупиняти торгівлю під час надзвичайних ситуацій. Про це повідомляє “Росія 24”.
Обговорення дій бірж при збоях стало особливо актуальним останнім часом, коли проблеми стали виникати все частіше. У серпні торги по кільком сотням акцій на NASDAQ були припинені на три години через збій у публікації котирувань.
У серпні 2012 р. Knight Capital втратила близько 440 млн дол. через неправильно виставлені на Нью-Йоркську біржу ордери. Їх виконання призвело до різких стрибків котирувань понад 150 цінних паперів, а сама компанія не змогла оговтатися від збитків і була продана.
У травні 2010 р. американські фондові індекси втратили за лічені хвилини більше 5% своєї вартості, але потім швидко відновилися.
Біржі повинні будуть усунути нормативні положення, які не дозволяють зупиняти торги у разі потреби, оцінити критичні важливі системи інфраструктури і переглянути поточні правила для повторного відкриття торгів після зупинки.
Представники бірж висловили згоду працювати спільно над цією проблемою, оскільки відповідальність за стабільність роботи і довіру інвесторів колективна.
Подробиць про якісь конкретні заходи поки немає, бо зараз просто визначені напрямки роботи, і більш точні дані можуть з’явиться протягом найближчих 2-3 місяців.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас