Ідея "слов'янства" більше не в змозі забезпечувати єдність країн СНД - Корчинський — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ідея "слов'янства" більше не в змозі забезпечувати єдність країн СНД - Корчинський

2061
Президент Росії Володимир Путін змінює свою риторику, оскільки ідея “слов’янства” більше не може забезпечувати єдність країн СНД. Про це написав на своїй сторінці в Facebook політик Дмитро Корчинський.
“Справа не в тому, що В.Путін гроші любить більше, ніж слов’янську єдність, а в тому, що “слов’янське” більше не в змозі забезпечувати єдність. Хоча в Московії “слов’ян” все ще більш половини (у Москві вже менше), саме неслов’яни проявляють найбільшу ділову, релігійну, кримінальну, політичну, демографічну та кар’єрну активність”, – написав Д.Корчинський.
На думку політика, В.Путін стає інтернаціоналістом, щоб забезпечити собі всебічну підтримку і втриматися при владі. “Росія трималася на Вітте і Бенкендорфах, на Джугашвілі і Бронштейнах, однак зараз змінився субстрат. Мент – дагестанець, барига – азербайджанець, роботяга – таджик, чиновник – татарин, олігарх – як завжди, і кожному з них все важче впарювати ідею про особливу цивілізаційну місію балалайки, їм нецікаво слухати про триєдиний народ. Під час п’ятничної молитви в мечетях росіяни не схильні сприймати всерйоз пропагандистські тренди чергового генерального секретаря ЦК РПЦ. Дочка Путіна вивчає китайську, тому що він розраховує на підтримку виборців Приамур’я і Далекого Сходу. Медведєву треба серйозно подумати про те, як відзначити наступний Курбан-байрам (точно не у відеоблозі)”, – зазначив Д.Корчинський.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас