25% вакансій на ринку праці стосуються IT- спеціалістів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

25% вакансій на ринку праці стосуються IT- спеціалістів

Особисті фінанси
863
Протягом І півріччя поточного року 25% вакансій були відкриті на пошук спеціалістів у сфері інформаційних технологій та телекомунікацій. Про це свідчать результати дослідження кадрового порталу HeadHunter.
Відповідно до даних, як і в попередні періоди, топові сфери за кількістю вакансій і резюме залишалися практично незмінними. Для вакансій це інформаційні технології та телекомунікації, продажі, маркетинг, виробництво, адміністративний персонал.
Наразі актуальними залишаються тенденції першого півріччя – найбільш затребуваними є фахівці страхової сфери (переважно страхові агенти), програмісти та інші фахівці у сфері ІТ-, фармацевтичні представники (як правило, для них більшість вакансій у сфері Медицина / Фармацевтика), фахівці з продажу та кваліфіковані фахівці на виробництво (головні інженери, інженери, технологи, керівники цехів і виробництв).
Нагадаємо, загалом в Україні нараховується 3,2 тис. IT-підприємств. Наразі у Верховній Раді України зареєстровано законопроект, спрямований на розвиток та стимулювання ІТ галузі. За словами голови Комітету Верховної Ради з питань інформатизації та інформаційних технологій Валерія Омельченка, податкові стимули, які передбачені законопроектом №2063, дозволять вивести з “тіні” українські ІТ-компанії.
“Зміни до Податкового кодексу, які ми пропонуємо у законопроекті, дадуть можливість створити привабливий бізнес-клімат у галузі ІТ та високих технологій. І тоді українські розробки та стартапи стануть цікавими як для внутрішніх інвесторів, так і для закордонних компаній”, – переконаний парламентарій.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас