Скільки коштує продати рідкісну монету в Україні? — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Скільки коштує продати рідкісну монету в Україні?

Особисті фінанси
12230
За дрібні монети, які ми так не любимо, можна отримати дохід у розмірі заробітної плати. Які монети нині «золоті»?
Коли розпався Радянський Союз, пробні тиражі українських копійок чеканилися на Луганському машинобудівному заводі. Деякі монети вийшли в дуже невеликій кількості і тепер є об’єктом великого інтересу нумізматів (колекціонерів грошей).
Так, тираж 2 копійок 1992 року склав не більше 120 штук. Сьогодні любителі рідкісних монет готові викласти за цю знахідку від 2 до 4 тисяч гривень. Серед інших дорогих пропозицій – 5 копійок 1994 (від 2,5 до 3,5 тис. грн.) і 1 гривня 1992 (2-4 тис. грн.).
Найчастіше нумізмати шукають свої скарби, спілкуючись в соціальних мережах. Окремі особи стають посередниками, купуючи рідкісні моменти в їхніх щасливих володарів, щоб потім перепродати їх колекціонерам. Але, як виявилося, більший прибуток це посередництво не обіцяє.
«Рік тому я створив групу для нумізматів в соцмережі. Зараз вона об’єднує понад 3 тисячі учасників. Але ніякої комерційної вигоди ця ідея мені так і не принесла, – ділиться своїм досвідом Артем Парахін, керівник відкритої групи «Куплю розмінні монети в Україні» на сайті VK.com. – Було дуже багато пропозицій від учасників групи, але жодна угода так і не відбулася. Просто обіцяних монет у цих людей насправді не було».
За матеріалами:
Банки.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас