WebMoney: на нас жорстко тиснуть українські податківці — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

WebMoney: на нас жорстко тиснуть українські податківці

Кримінал
1775
Система платежів WebMoney заявила про тиск з боку українських чиновників. Про це повідомили представники компанії на офіційній сторінці у Facebook.
“Українська компанія (WebMoney – Ред.) сьогодні змушена працювати під жорстким тиском чиновників Міністерства доходів і зборів. У цій непростій ситуації всі наші сили спрямовані на вирішення існуючих проблем в правовому полі”, – зазначили в компанії.
Також в WebMoney підкреслили, що не даватимуть жодних коментарів, поки не захистять свою позицію в органах правосуддя.
Нагадаємо, вчора платіжна система WebMoney призупинила прийом гривневих платежів через арешт рахунків в українських банках. Своїм клієнтам компанія пояснює збої в системі проблемами з банківськими рахунками і неможливістю відправити перекази від дочірнього підприємства “Фінансова установа “ВМ-Фактор”(посередник у схемі розрахунку).
Як відомо, WebMoney відчуває складнощі з роботою в Україні з початку літа, коли Міністерство доходів і зборів звинуватило компанію в участі в нелегальних фінансових операціях і ухиленні від сплати податків. 11 червня на рахунках платіжної системи були заарештовані понад 60 млн грн. Також, організаторів системи WebMoney підозрюють у порушенні Кримінального кодексу. У самій компанії все заперечують.
За матеріалами:
Сьогодні
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас