Замість сиріт в «Артек» і «Молоду гвардію» поїхали діти чиновників - прокуратура завела кримінальні справи — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Замість сиріт в «Артек» і «Молоду гвардію» поїхали діти чиновників - прокуратура завела кримінальні справи

Кримінал
1117
Генеральна прокуратура України порушила низку кримінальних справ проти чиновників, які відправляли своїх дітей до таборів «Артек» і «Молода гвардія», за бюджетні гроші. Багатенькі діти займали місця сиріт.
«Так, за рахунок коштів, виділених на оздоровлення в «Артеку» дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Львівська облдержадміністрація відправила 18 дітей з благополучних сімей, в основному – керівників місцевих органів влади Турківського району. За цими фактами прокурором області внесено подання, за результатами розгляду якого притягнуто до відповідальності 6 посадових осіб. Крім цього, головою облдержадміністрації ініційовано питання про звільнення голови Турківської райдержадміністрації», – розповідає начальник Головного управління захисту прав і свобод дітей ГПУ Володимир Вишинський.
За його словами, аналогічні порушення були виявлені і в Рівненській області. Там чиновники направили 4-х хлопців в «Артек», як учасників міжнародного фестивалю. Однак участі у заході діти не приймали. Також подібні випадки зафіксовані у Донецькій, Кіровоградській, Закарпатській, Полтавській, Херсонській, Черкаській та Чернівецькій областях.
Всього розпочато 6 кримінальних проваджень та направлено до суду 4 позови про повернення незаконно витрачених бюджетних грошей.
Нагадаємо, що нещодавно співробітники Управління держслужби з боротьби з економічними злочинами в Житомирській області викрили у здирстві і отриманні хабара у розмірі 95 тисяч гривень чиновника Житомирської міської ради.
За матеріалами:
Погляд
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас