Київські водії маршруток готуються до масштабного страйку — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Київські водії маршруток готуються до масштабного страйку

Особисті фінанси
1500
Найближчим часом у Києві з 20 напрямків можуть зникнути маршрутки. Київські власті не провели конкурс, і найближчим часом перевізники можуть просто зупинитися, оскільки вони – поза законом. Вони погрожують страйком.
Київська влада планує замінити буси на цих напрямках своїми комфортабельними великими автобусами. Правда, поки достатньої кількості машин немає. Але й узаконювати приватних перевізників вони не збираються – на конкурс навіть не винесли 24 маршрути. Перший зам департаменту транспорту Іван Шпильовий пояснив це тим, що на більшість не готові документи. Самі ж перевізники кажуть, що влада їх обдурила.
«Перевізник, що працює на маршрутах № 442 та № 442- Б, підготував потрібні документи, але на конкурс його все одно не допустили, мовляв, документа не бачили. Те ж саме відбулося і з іншими. Всі недопущені перевізники складають позови і подаватимуть до суду, а якщо не допоможе – будуть влаштовувати страйк, як зробили маршрутники Київської області, – розповів президент Асоціації перевізників Києва Валерій Липецький.
За матеріалами:
Вісті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас