Союзники США не хочуть воювати в Сирії — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Союзники США не хочуть воювати в Сирії

Світ
1324
Прем’єр-міністр Девід Кемерон так і не зміг переконати законодавців у необхідності жорстко відреагувати на кризу в Сирії. Проти ініціативи кабінету виступили 285 депутатів, “за” – 275.
Британці не самотні в своєму бажанні утриматися від застосування військової сили. Як мінімум 12 країн-учасниць НАТО також відмовилися від участі у військовій операції.
Однак США готові завдати удару по Сирії навіть без підтримки союзників, пише газета New York Times. За версією видання, операція може початися вже в суботу, після того, як республіку покинуть інспектори ООН.
Тим часом у штаб-квартирі Організації об’єднаних націй напередодні відбулося чергове закрите засідання Ради безпеки. Зустріч відбулася з ініціативи російської сторони, яка наполягає на необхідності продовження інспекції в Сирії. Засідання вийшло коротким. Дипломати радилися менше години і не змогли домовитися.
Більшість аналітиків сходяться на думці, що удар союзників по Сирії неминучий. США стягують в регіон нові сили. У Середземне море вже направлений п’ятий за рахунком есмінець, а в Перській затоці чергують два авіаносці з кораблями супроводу.
За матеріалами:
ІТАР-ТАСС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас