Спамери у Facebook можуть отримувати до $ 200 млн на рік - аналітики — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Спамери у Facebook можуть отримувати до $ 200 млн на рік - аналітики

Технології&Авто
385
Аналітики вивчили сотні тисяч сторінок у Facebook, обчислюючи спам по характерними особливостями на зразок напису “Клікни сюди і отримай iPhone”. Ще однією прикметною ознакою спаму, на їх думку, є присутність в пості посилання, зменшеного за допомогою спеціальних сервісів (на кшталт bit.ly або tinyurl).
Строппа і де Мічелі також знайшли і вивчили сайти, на яких спамери публікують свої пропозиції. За даними веб-експертів, спамери заробляють близько $ 13 за розміщення поста на сторінці з 30 тис. передплатників і $ 58 – за публікацію рекламного повідомлення на сторінці з 100 тисячами передплатників.
Публічні профілі, які вивчали аналітики, розміщують в сумі 18 тисяч постів на добу. Помноживши ціну одного поста з урахуванням кількості передплатників сторінки на середню кількість постів, експерти визначили суму в $ 200 млн.
Раніше цього року Строппа і де Мічелі публікували звіт про підроблені акаунти в Twitter. За їх інформацією, зараз в мережі є більше двох десятків сервісів, які поширюють фейкові акаунти. “Користувач” з тисячею передплатників обходиться в середньому в $ 18. Італійські експерти додали, що бізнес з продажу підроблених профілів у Twitter можна оцінити в $ 40-360 млн.
Вчора Корреспондент.biz повідомляв, що ряд західних кредиторів розпочав перевірки кредитоспроможності потенційних позичальників на основі фінансової надійності їхніх друзів у соцмережах. Таким чином, неоднозначні “друзі” у Facebook тепер можуть перешкоджати отриманню позики.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас