Кабмін виділив 88 млн грн на доступне житло Києва — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін виділив 88 млн грн на доступне житло Києва

Казна та Політика
485
Згідно з розподілом коштів, з 108 млн гривень, перенаправлених на фінансування програми “Доступне житло” за рахунок зменшення видатків на програму “Здешевлення вартості іпотечних кредитів”, 88 млн грн піде на реалізацію програми в Києві і області. Про це сказав директор київського Іпотечного центру Держфонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергій Комнатний.
“Якщо подивитися на розподіл бюджету цього року, за програмою “Доступне житло, 70/30” підписано розпорядження Кабміну про збільшення асигнувань ще на 108 млн грн. Вже є попередній розподіл коштів між регіонами, з цієї суми 88 млн йдуть на будівництво доступного житла в Києві і області”, – сказав С.Комнатний.
Нагадаємо, своїм розпорядженням №588- р від 1 серпня Камін перенаправив 108,5 млн гривень на фінансування програми “Доступне житло” за рахунок зменшення видатків на програму “Здешевлення вартості іпотечних кредитів”.
Як повідомлялося раніше, восьму частину доступного житла України реалізувала ХК “Київміськбуд”.
“Зараз ми здали вже 967 квартир за цими програмами (“Здешевлення вартості іпотечних кредитів для населення” та “Доступне житло: 70 на 30” – Ред. ) Загальною площею 72 тис. кв. м. Але це не кінцева цифра, за умови збільшення попиту на такі квартири, ми готові збільшувати і їх кількість”, – сказав президент “Київміськбуду” Ігор Кушнір.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас