Екс-нардеп Лозінський, засуджений на 15 років, найближчим часом може вийти на свободу - ЗМІ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Екс-нардеп Лозінський, засуджений на 15 років, найближчим часом може вийти на свободу - ЗМІ

Кримінал
1226
Колишній народний депутат Віктор Лозінський, який відбуває покарання в Бориспільській виправній колонії № 119, переведений на дільницю соціальної реабілітації. ЗМІ роблять висновок, що Лозінський найближчим часом може вийти на свободу.
“Ділянка соцреабілітації – це проміжний майданчик перед виходом на свободу. Це означає, що скоро його можуть випустити”, – заявило газеті “Сегодня” джерело у пенітенціарній службі.
“Там не настільки суворий контроль з боку адміністрації, і режим передбачає, що людину як би всебічно готують до нормального життя, щоб вона краще адаптувався до нього після зони”, – додало джерело видання.
“Сегодня” робить висновок, що Лозінського, засудженого в 2011 році Дніпровським судом Києва до 15 років, готуються випустити на волю. Варто відзначити, що Вищий спецсуд скоротив термін до десяти років, три з яких екс-депутат вже відсидів.
Співрозмовник газети додав, що адміністрація часто закриває очі на дрібні порушення, що допускаються засудженими, які переведені на ділянку соцреабілітації: “Там немає і колючого дроту, а якщо хтось увечері піде до когось на ніч у гості з сусіднього селища, це не вважається втечею і, відповідно, не карається ( звичайно, якщо людина вранці повернеться )”.
Видання також з’ясувало, що Лозінський зараз працює, як і інші засуджені, яким пом’якшили режим утримання, щоб в недалекому майбутньому вийти за УДЗ (умовно-дострокове звільнення).
За матеріалами:
Сьогодні
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас