Афроамериканці в США стали головними жертвами безробіття — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Афроамериканці в США стали головними жертвами безробіття

Особисті фінанси
1033
Чорношкірі американці залишаються головними жертвами безробіття, пише канадська газета La Presse.
Так, за даними на липень, рівень безробіття серед афроамериканців (12,6%) майже вдвічі перевищує аналогічний показник серед усього населення США (7,4%).
Видання наводить порівняння з латиноамериканцями, які відчувають себе істотно благополучніше з показником безробіття в 9,1%, не кажучи про вихідців з Азії, серед яких безробітних всього 4,3%.
Експерти констатують, що дискримінація афроамериканців залишається поширеним явищем. При цьому, незважаючи на наявність чорношкірого президента, забобони і несвідомі стереотипи серед роботодавців важко викорінити.
Газета пояснює, що саме тому в США існує програма “позитивної дискримінації”, яка стимулює компанії наймати етнічні меншини, не нав’язуючи при цьому ніяких обов’язкових квот.
Разом з тим, американські підприємства, що мають більше 100 співробітників, зобов’язані щорічно оприлюднювати їх національну і статеву приналежність.
La Presse пише, що насправді більшість американців влаштовуються на роботу завдяки інформації або рекомендаціям знайомих, друзів або родичів.
На думку деяких експертів, система, що склалася, і є несприятливим фактором для афроамериканців. Автор статті впевнений, що біле населення не дискримінує чорношкіре: проблема в тому, що білі допомагають іншим білим.
За матеріалами:
bfm.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас