В Ізраїлі різко зріс попит на протигази — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Ізраїлі різко зріс попит на протигази

Світ
319
В Ізраїлі через можливий незабаром удар США та їхніх союзників по Сирії різко виріс попит на протигази. Про це у вівторок, 27 серпня, з посиланням на заяву поштової служби.
З неділі, 25 серпня, кур’єри стали доставляти на 300 відсотків більше замовлень цього типу, ніж раніше. Багато ізраїльтян також з’явилися безпосередньо в поштові офіси, щоб забрати протигази. Усього кількість звернень до поштової служби, яка займається поширенням цих засобів захисту, зросла майже в чотири рази, відзначає «Аруцев Шева». Ізраїльтяни намагаються замінити наявні у них старі протигази або взяти нові замість загублених.
Населення країни побоюється, що в результаті удару США Сирія або ліванське руху «Хізбалла» можуть почати ракетний обстріл території Ізраїлю. У збройних силах країни заявляють про готовність до подібного сценарію. Побоювання ізраїльського населення також викликає інформація про можливе застосування сирійським урядом хімічної зброї.
Раніше в понеділок, 26 серпня, в американській пресі з’явилися повідомлення, що президент США Барак Обама планує провести дводенний ракетний обстріл Сирії. Від повномасштабної військової операції президент нібито відмовився. Американська розвідка ще не зробила висновків про те, чи застосовувалася в Сирії хімічна зброя, яка є приводом для втручання в громадянську війну. Ще не представила результати своєї роботи і спеціальна комісія ООН, яка також веде розслідування інциденту.
Про застосування хімічної зброї в районі Гута під Дамаском було оголошено 20 серпня. Повстанці звинуватили в загибелі декількох сотень людей урядові війська. Влада Сирії, навпаки, назвала інцидент «провокацією».
Населення Ізраїлю масово забезпечили протигазами ще в 1991 році в ході Війни в Перській затоці. Тоді США та їхні союзники вели боротьбу з Іраком за відновлення незалежності Кувейту. Хоча Ізраїль не брав участі у війні, війська Іраку обстрілювали його територію балістичними ракетами.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас