Canon робить ставку на системи стеження — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Canon робить ставку на системи стеження

Технології&Авто
664
Провідний виробник фотокамер, компанія Canon, втрачає гроші через популярність смартфонів, але розраховує відіграти втрати завдяки зростанню популярності систем відеостеження.
Глава Canon Фудзіо Такесі заявив: “Основною метою наступної фази розвитку нашої компанії стане нарощення продажів у сфері B2B і, звісно, камер стеження. Можна говорити про те, що зараз це вже величезний ринок”.
Однією з ключових причин, за якими Canon змушена перекинути частину інвестицій на колись непрофільні напрями, полягає в популярності компактних камер, вбудованих в електронні гаджети. Кількість мегапікселів у них зростає, і, незважаючи на величезний розрив в якості фотографій, бажаючих купувати повноцінні фотоапарати залишається все менше. Агентство Reuters зазначає, що індустрія фотоапаратури досі залишалася останнім оплотом Японії на ринку споживчої електроніки, де всі інші позиції країна вже здала конкурентам.
Canon сподівається, що переведення потужностей на створення нових систем стеження і рішень для бізнесу дозволить пережити непрості часи і зберегти лідерство. За оцінками компанії, до 2017 р. ринок систем стеження зросте на дві третини – до $23 млрд.
Canon спробує довести обсяг виручки від продажу такої продукції до $1 млрд, а одним з важливих покупців називає спецслужби США. У минулому кварталі відповідний підрозділ Canon відзвітував про виручку в $136 млн.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас