Amazon протестувала власну бездротову мережу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Amazon протестувала власну бездротову мережу

Технології&Авто
335
Американська компанія Amazon протестувала нову бездротову мережу високошвидкісного доступу.
Бездротова мережа, тестування якої відбувалося в місті Купертіно штату Каліфорнія, буде управлятися одним з найбільших операторів мереж супутникового зв’язку Globalstar Communications.
Створення власної бездротової мережі дозволить корпорації Amazon, світовому лідеру на ринку електронної комерції, отримувати більше даних про те, як і через які пристрої користувачі виходять в мережу і що вони роблять в інтернеті.
При цьому Amazon не перша компанія, яка тестує власну мережу. “Корпорація добра” Google вже стала провайдером в 17 містах Америки, а також нещодавно домовилася з мережею кав’ярень Starbuck з приводу надання доступу в інтернет.
За останні кілька років Amazon змогла просунутися в галузі бездротових послуг. Наприклад, планшети і електронні книги Kindle від Amazon мають вбудовану можливість бездротового підключення до інтернету.
Також компанія продає програми для мобільних пристроїв і займається розробкою власного смартфона. Таким чином, Amazon конкурує з Apple, що виробляє планшети, і володіє магазином онлайн-додатків Google.
Головний виконавчий директор Джефф Безос має намір зробити Amazon корпорацією, що надає споживачам весь спектр інтернет-послуг. Торік така політика привела до зростання продажів на 27% до $61,1 млрд.
Стратегія керівництва Amazon до душі і інвесторам: за останні 3 роки ціна акцій технологічної корпорації збільшилася більш ніж у два рази.
Поки ні Amazon, ні Globalstar Communications не прокоментували інформацію про тестовий запуск нової бездротової мережі.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас