Кількість збиткових підприємств в Україні збільшилася до 45,1% — Finance.ua

Кількість збиткових підприємств в Україні збільшилася до 45,1%

Казна та Політика
1793
Кількість збиткових промислових підприємств в Україні за січень-червень 2013 збільшилася порівняно з відповідним періодом минулого року з 44,8% до 45,1%. Про це свідчать дані Державної служби статистики України.
При цьому прибуток промислових підприємств в I кварталі 2013 року склав 40,6 млрд грн, а збиток – 30 млрд грн.
Найбільш прибутковими за підсумками січня-березня цього року були підприємства добувної промисловості, фінансовий результат яких до оподаткування склав 9,8 млрд грн, підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів – 3,2 млрд і підприємства з виробництва автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів та інших транспортних засобів – 2 млрд.
У той же час підприємства переробної промисловості в I кварталі цього року отримали збиток до оподаткування у розмірі 3,34 млрд грн.
Зокрема, металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин і устаткування, скоротилося на 6,2 млрд грн, виробництво хімічних речовин і хімічної продукції – на 3,7 млрд грн, виробництво коксу та продуктів нафто перероблення скоротилося – на 1 млрд грн і виробництво гумових та пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 100,2 млн грн.
Загальний фінансовий результат діяльності підприємств України в січні-березні 2013 склав 8,6 млрд грн.
За даними Держстату, кількість збиткових підприємств у відсотках до загальної кількості збільшилася порівняно з показниками 2012 року з 41,4% до 42,2%.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас