Перша приватна авіакомпанія Китаю купила шість "Лайнерів мрії" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Перша приватна авіакомпанія Китаю купила шість "Лайнерів мрії"

Світ
637
Перша китайська приватна авіакомпанія Xiamen Airlines уклала твердий контракт щодо купівлі шести літаків Boeing 787 Dreamliner, повідомляє Reuters. Вартість покупки – $1,27 мільярда. Перший літак компанія отримає 25 липня 2014 р.
Попередня угода була підписана ще в травні 2011 року, але компанія близько двох років чекала схвалення від уряду КНР. Вона була остаточно оформлена на поточному тижні.
Xiamen Airlines стане другою компанією в Китаї, яка почне використовувати новий лайнер Boeing. Ще до кінця 2013 року перші літаки будуть поставлені перевізнику China Southern.Xiamen буде використовувати “Лайнери мрії” на далекомагістральних рейсах, що відправляються з міста Сяминь в провінції Фуцзянь. У які міста США і Європи будуть літати лайнери, поки не визначено.
Зараз більшість рейсів в Європу і Північну Америку з Китаю відправляються з аеропортів Пекіна, Шанхая і Гуанчжоу. Ці міста є авіаційними хабами, звідки пасажири розлітаються по інших провінціях КНР. Основними перевізниками на цих маршрутах є державні авіакомпанії Air China, China Eastern Airlines, China Southern і Hainan Airlines.
Через перевантаження даних аеропортів компанії шукають інші варіанти місць, звідки можна було б літати на інші континенти і назад. Це робить Китай надзвичайно вигідним ринком для далекомагістральних літаків на зразок Boeing 777 і Boeing 787.
Сімейство літаків 787 Dreamliner було представлено в липні 2007 року. “Лайнер мрії” – перший повністю новий авіалайнер Boeing з 1995 року. Комерційне використання літака істотно загальмувалося через різноманітні неполадки, які переслідували його останні кілька років.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас