Китай каратиме своїх туристів за непристойну поведінку в інших країнах — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Китай каратиме своїх туристів за непристойну поведінку в інших країнах

Світ
493
З 1 жовтня 2013 року в Китаї набере чинності закон, що контролюватиме поведінку китайських туристів за кордоном.
За новим законом туристи з Китаю будуть зобов’язані поважати місцеві традиції та звичаї тих країн, куди вони приїжджають. А ті туристи, які продовжать поводитися зухвало за межами Піднебесної, можуть бути покарані.
У травні китайський уряд, стурбований непристойною поведінкою деяких своїх туристів за кордоном, вже видавав звід правил для своїх туристів, що виїжджають за кордон. Розроблений туристичний закон став радикальною реакцією уряду на національне невдоволення, викликане жахливою репутацією китайських туристів по всьому світу.
Днями інформаційне агентство Xinhua повідомило, що по центральному державному каналу почалася трансляція спеціальних роликів, мета яких – закликати китайських туристів вести себе пристойно, перебуваючи за кордоном.
Останнім часом китайські туристи часто потрапляють у фокус світових ЗМІ. Варто згадати, як китайський підліток у Луксорі надряпав своє ім’я на стіні, вік якої понад 3,5 тисяч років. Або як китайські туристи фотографувалися з вмираючим дельфіном на Хайнані, або закидали північнокорейських дітей цукерками, коли ті влаштовували для них шкільні виступи.
Певною мірою в такій ситуації “винне” зростання добробуту жителів Китаю, завдяки якому з’явилося нове покоління туристів, які ніколи не замислювалися над тим, як треба поводитися за межами батьківщини.
Кількість китайських туристів, які виїжджають за кордон, зросла з 10 мільйонів у 2000 році до 83 мільйонів у 2012 році. Нещодавно китайці навіть випередили американців в списку націй, які найбільше витрачають грошей за кордоном і тепер займають перше місце за цим показником.
Нагадаємо, за останній рік різко скоротилася кількість туристів, які бажають відвідати Китай. Експерти пов’язують це з несприятливою екологічною обстановкою в країні, зокрема з критичними показниками забрудненості повітря.
За матеріалами:
Вести.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас