Революція: Facebook підключить до інтернету 4 млрд осіб — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Революція: Facebook підключить до інтернету 4 млрд осіб

Світ
2497
Соціальна мережа Facebook на чолі з Марком Цукербергом об’єднається з шістьма іншими найбільшими компаніями технологічного ринку з метою розширення світової інтернет-аудиторії, повідомляє The Wall Street Journal.
Глобальний проект носить назву Internet.org та його презентація вже переведена на всі основні мови. У проекті беруть участь Samsung Electronics, Qualcomm, Ericsson, Nokia, MediaTek і Opera Software. Партнери планують допомогти підключитися до інтернету чотирьом мільярдам людей, які не мають поки такої можливості.
“У країнах, що розвиваються існують значні перешкоди для того, щоб люди підключалися до інтернету і до економіки знань. Internet.org – це глобальне партнерство, спрямоване на подолання цих перешкод. Ми постараємося забезпечити доступ в інтернет тим, хто зараз не може собі цього дозволити” , – каже Цукерберг. За його даними, в даний час тільки 2,7 мільярда людей, або трохи більше третини населення планети мають доступ до інтернету.
Цукерберг виділяє три напрями для досягнення загального охоплення інтернетом: зниження вартості засобів доступу до інтернету, зниження вартості самого доступу до 1 відсотка від сьогоднішньої вартість у наступні десять років і розробка нових бізнес-моделей, які дозволили б інтернет-компаніям надавати частину своїх послуг (пошук, пошта, соціальні мережі) у країнах, що розвиваються абсолютно безкоштовно. Головними драйверами змін мають стати гаджети. На землі зараз близько шести мільярдів мобільних телефонів, проте лише один мільярд із них – смартфони з доступом до інтернету. З часом останніх буде ставати все більше, а самі вони – дешевше.
Нагадаємо, що не так давно компанія Google виступила з схожим за напрямком проектом під назвою Project Loon. У його рамках гігант збирається запустити в стратосферу багато надувних кульок, які роздаватимуть інтернет у найвіддаленіших куточках планети. Раніше Google домовився з низкою мобільних операторів третіх країн світу, абоненти яких тепер мають безкоштовний доступ до Gmail і інтернет-пошуку.
За матеріалами:
NEWSru.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас