Ділова активність у виробничому секторі Німеччини в серпні зросла до дворічного максимуму — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ділова активність у виробничому секторі Німеччини в серпні зросла до дворічного максимуму

Світ
138
Економіка Німеччини продовжила розширюватися, про це свідчать дані по зведеному індексу ділової активності. Індекс PMI Німеччини в серпні зріс до 53,4 пунктів, показавши максимальний результат за сім місяців. У липні показник склав 52,1 пункт. Основним драйвером зростання став виробничий сектор, індекс ділової активності в ньому досяг максимальних позначок за 25 місяців і склав 52 пункти.
У липні показник був набагато скромніше – всього 50,7 пункту. Аналітики припускали розширення у виробничому секторі, але результат виявився краще очікувань ринку.
Результати опитувань свідчать про те, що німецька економіка набирає обертів і буде продовжувати рости в III кварталі 2013.
Нагадаємо, ВВП Німеччини в II кварталі 2013 р., за попередніми даними, порівняно з попереднім кварталом підвищився на 0,7%. Позитивний внесок у динаміку ВВП в II кварталі 2013 р. вніс внутрішній попит. Зростання витрат було зареєстроване як для домогосподарств, так і для держави.
У Франції також вийшли дані з ділової активності. Але в цій країні все не так оптимістично, як у сусідів. Зведений індекс PMI знизився до мінімуму за два місяці і склав 47,9 пункту. Виробничий PMI не змінився, відмітка 49,7 пункту.
Гарна статистика по найбільшій економіці єврозони – Німеччині – порадувала інвесторів, основні фондові індекси торгуються в плюсі ​​в середньому на 1%. Єдина європейська валюта після виходу даних також продемонструвала зростання, відігравши втрати до долара. Зараз пара EUR/USD торгується поблизу рівнів закриття середовища. Відмітка на графіку 1,3360.
Слід додати, що дані з ділової активності у виробничому секторі Китаю також порадували ринок. Показник досяг у серпні максимуму за 4 місяці.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас